vypísať

lebo každý sa občas potrebuje vypísať

štvrtok 16. novembra 2017

Prečo

Prečo sa rozhodnem písať niečo, čo v konečnom dôsledku vyzerá ako veci, ktoré ma na iných vytáčajú do nepríčetna?
Ďalšie informácie »
Zverejnil Jay Jackson o 11/16/2017 Žiadne komentáre:
Odoslať e-mailomBlogovať!Zdieľať v sociálnej sieti XZdieľať v službe FacebookZdieľať v službe Pinterest
Novšie príspevky Staršie príspevky Domov
Prihlásiť na odber: Príspevky (Atom)
  • Domov

Archív blogu

  • ►  2020 (1)
    • ►  októbra (1)
  • ►  2019 (2)
    • ►  júla (2)
  • ►  2018 (6)
    • ►  decembra (1)
    • ►  augusta (1)
    • ►  júla (2)
    • ►  februára (1)
    • ►  januára (1)
  • ▼  2017 (5)
    • ►  decembra (2)
    • ▼  novembra (1)
      • Prečo
    • ►  septembra (2)
  • ►  2015 (5)
    • ►  mája (2)
    • ►  februára (2)
    • ►  januára (1)
  • ►  2014 (4)
    • ►  augusta (4)
Motív Jednoduché. Používa službu Blogger.